Může Delta 8 způsobit, že neprojdete testem na drogy?

Může Delta 8 způsobit, že neprojdete testem na drogy?

lis, 3 2023

Delta 8 a testy drog

Vítejte v dalším rozpadu chemických sloučenin, které vaše tělo absorbuje, a co to znamená pro vaše možnosti získat pracovní příležitost! Jak? No, zpět ke každodennímu životu, kde mou osobní zkušeností se Delta 8 můžu pochlubit pouze mému manželovi Vítovi, který se rozhodl, že se ponoří do světa konopí a všechny jeho deriváty pro účely vědeckého výzkumu.

Základní informace o Delta 8

Delta 8 THC je jednou z mnoha chemických sloučenin, které lze nalézt v rostlinách konopí. Takže když jste slyšeli o THC, pravděpodobně jste mysleli na to, co je známo jako Delta 9 THC, které je nejvíce psychoaktivní komponentou konopí a je to ta látka, kterou testy na drogy hledají. Ale co je to Delta 8?

Delta 8 je vlastně velmi podobná Delta 9, ačkoli je méně intenzivní a někdy je popisována jako "lehčí". Ale to neznamená, že by tento kanabinoid měl být podceňován. Delta 8 může produkovat jako vedlejší příznaky zvýšení chuť k jídlu a pocit euforie, stejně jako úlevu od bolesti a úzkosti. To znamená, že pokud máte hodně Delta 8, můžete se skutečně cítit "omráčený".

Delta 8 a testování na drogy

Nyní se dostáváme k jádru problému: může Delta 8 způsobit pozitivní test na drogy? Žel, odpověď je ano. Testy na drogy, které se většinou používají, nejsou dostatečně sofistikované na to, aby dokázaly rozlišit mezi Delta 8 a Delta 9 THC. Oba jsou metabolizovány tělem stejným způsobem, což znamená, že pozůstatky, které se hledají v testu na drogy, se budou velmi podobat.

Je lehké uvěřit, že pokud byste užívali Delta 8, mohli byste se vyhnout testu na drogy, protože Delta 8 je legální v mnoha státech. Bohužel, tak to nefunguje. Pokud dáte pozitivní test na drogy, aniž byste měli předpis na marihuanu, může to mít za následek ztrátu pracovní příležitosti nebo dokonce trestní stíhání.

Tipy, jak se vyhnout pozitivnímu testu

Pokud dáváte přednost Delta 8 před ostatními formami THC a nechcete riskovat pozitivní test na drogy, mám pro vás některé tipy. Za prvé, ujistěte se, že vaše Delta 8 produkt pochází z důvěryhodného zdroje, který může potvrdit, že obsahuje pouze Delta 8 a ne Delta 9 THC.

Přestaňte užívat Delta 8 alespoň dva týdny před plánovaným testem na drogy. Toto je průměrný čas potřebný k tomu, aby THC opustilo systém, ale každý je jiný a může to trvat déle.

Během této doby pijte hodně vody, aby pomohla vašemu tělu zbavit se THC. Mějte však na paměti, že tento tip neslouží jako zaručená metoda vyhnutí se pozitivního testu na drogy.

Má závěrečná rada je jednoduchá: používání Delta 8 je na vlastní riziko. Pokud máte obavy z možného testování na drogy v práci nebo v jiném prostředí, raději se vyhněte jakémukoli produktu s THC.

Závěrem

Na konci dne Delta 8 THC je skutečně jedinečným kanabinoidem s vlastními unikátními vlastnostmi a efekty. Ale pokud se příště budete bavit s kamarády o tom, jak se "není třeba bát testu na drogy, pokud používáte Delta 8", vzpomeňte si na tento článek a moje slova. Delta 8 THC se může při testování na drogy projevit jako pozitivní. A pokud jde o riziko ztráty práce nebo trestního stíhání, není to riziko, které bych byla ochotná podstoupit.

Víte ale co? Ať už se rozhodnete jakkoli, pokud máte jakékoliv otázky o konopí, THC a testování na drogy, nestyďte se mi je poslat. Ráda se dozvím více a podělím se o své poznatky se všemi vámi. Vždyť věda je zábava, pokud ji sdílíme.

Poslední příspěvky

Znamenají větší hrnce větší pupeny?

srp, 19 2023

Co dělá H4CBD?

zář, 20 2023

Funguje CBD mast na nervovou bolest?

lis, 21 2023

Přibíráte na váze, když jíte hodně?

říj, 19 2023

CBN doplněk před spaním: Proč byste měli zvážit jeho užívání

úno, 20 2024